633

Священик з Шотландії закликав Англію молитися на те, щоб принц Джордж був ґеєм


Християни Англії мають молитися на те, щоб чотирирічний принц Джордж, син принца Вільяма і герцогині Кейт Міддлтон, був ґеєм, аби змусити церкву Англії підтримувати одностатевий шлюб

Священик з Шотландії закликав Англію молитися на те, щоб принц Джордж був ґеєм

Таку думку в своєму блозі висловив старший священик з Шотландії Келвін Голдсворт, реагуючи на захоплення глави Англіканської церкви наміром молодшого сина покійної принцеси Діани та принца Чарлза – принца Гаррі взяти шлюб з раніше розлученою американською актрисою Меган Маркл.

Про це повідомляє The Independent.

"Якщо люди не хочуть займатися просуванням цього напрямку (підтримки одностатевого шлюбу – ред.), то в Англії вони мають інший унікальний варіант – приватно молитися або публічно, якщо вони наважуються, щоб Господь благословив принца Джорджа в коханні, коли він стане дорослим чоловіком, з прекрасним молодим джентльменом”, - написав Голдсворт.

Преподобний Голдсворт є активістом ЛҐБТК+ та ректором Собору святої Марії в Ґлазго, Шотландської єпископальної церкви.

В даний час одностатеві пари не мають права взяти шлюб в церкві Англії, тоді як Шотландська єпископальна церква проголосувала за одностатеві шлюби, але дала священикам право самим вирішувати, як себе поводити з такими парами.

Голдсворт розповів The Independent, що Архієпископ Кентерберійський, як духовний глава Англіканської церкви, приймає рішення щодо підтримки чи заперечення одностатевого шлюбу.

Раніше Архієпископ Кентерберійський оголосив, що він "дуже в захваті" від новини про одруження принца Гаррі та Меган Маркл, незважаючи на те, що Маркл є розлученою. Таким чином не зрозуміло, чому Архієпископ підтримує церковний шлюб розлученої, заперечуючи одностатевий шлюб.

"Я хочу запитати, чи буде Архієпископ настільки захопленим, якщо член королівської сім'ї захоче вийти заміж за одностатевого партнера?" - риторично запитав Голдсворт.

Принц Джордж Кембриджський народився у 2013 році. Він є правнуком королеви Єлизавети II та майбутнім спадкоємцем британського престолу. На момент народження зайняв третє місце у лінії спадкування престолу (після діда Чарлза та батька Вільяма).

В червні 2017 року стало відомо, що Шотландська єпископальна церква дозволила одностатеві шлюби. Архієпископ Кентерберійський розкритикував це рішення і пропонував накласти санкції на шотландців.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти