398

В Росію не пропустили шість посилок календарів з оголеними веслувальниками – британські ЗМІ


В Росію не пропустили шість з 23 посилок з календарями, на яких зображені оголені веслувальники з університету Ворвіка (Велика Британія)

В Росію не пропустили шість посилок календарів з оголеними веслувальниками – британські ЗМІ

Про це повідомляє російська служба “Бі-Бі-Сі” з посиланням на британські ЗМІ.

На думку авторів календаря, причиною повернення календарів до Британії стала невідповідність зображень вимогам закону про “ґей-пропаганду серед неповнолітніх”.
Творці календаря також виключають проблеми з написанням адреси або інші, через які посилки зазвичай повертаються. Інакше їх би розгорнули ще на британській митниці, кажуть вони.

Всі повернуті посилки були замовлені на чоловічі імена, зауважує засновник проекту Ангус Малкольм.

Крім того, засновники стверджують, що незабаром після відправлення посилок назад їх сервера піддалися DDOS-атаці, і була простежено її зв'язок з IP-адресами в Росії.

У прес-службі російської митної служби “Бі-Бі-Сі” сказали, що в їхньому підрозділі не мають інформації про повернення посилок з календарями. Прес-секретар Катерина Анчіпорова розповіла, що всі посилки проходять рентген, і у випадку з календарями можна було побачити папір, однак самі зображення розглянути неможливо.

Дізнатися про зміст фото можна було б, лише розкривши посилку. Однак для цього потрібні були б вагомі причини - підозри, що в посилці є щось заборонене. Посилка розкривається зі складанням акту та в присутності представника "Пошти Росії", пояснила Анчіпорова.

Прибуток від продажу календарів з веслярами університету Ворвіка йде на захист прав ЛҐБТ-руху, проект існує з 2009 року. Щорічний дохід становить 270 тисяч доларів. На основі цього проекту створена благодійна організація Sport Allies, що просуває різноманітність в спорті.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти