1552

Співачка Приходько відмовила у виступі московському ґей-клубу


Українська співачка Анастасія Приходько, яка у 2009 році представляла Росію на “Євробаченні” розповіла, що місяць тому її запросив виступити московський ґей-клуб, проте вона принципово не виступає на території сусідньої країни

Співачка Приходько відмовила у виступі московському ґей-клубу

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Главкому”.

Співачку запитали, чи надходять їй пропозиції виступити у російській столиці після початку АТО на Донбасі та анексії Криму.

“Ви здивуєтеся, але так. Мабуть, вони (росіяни – ред.) люди без голови. Півроку тому мені подзвонили і запропонували виступити у Санкт-Петербурзі у нічному клубі. Місяць тому хотіли, аби я приїхала до ґей-клубу в Москву і заспівала там”, – відповіла Приходько.

За її словами, у Росії всі працюють з євро, а гонорари “на порядок вищі, ніж у нас”.

Співачка уточнила, що востаннє виступала у Росії на Різдво 7 січня 2014 року в розпал Революції Гідності.

“Тоді у Москві я виступала у Сокольниках. Мій останній концерт у Криму був 8 березня 2014 року. Саме тоді я прийняла рішення не мати більше концертів на території РФ”, – заявила Приходько.

Раніше в інтерв'ю проекту skrypin.ua Приходько на запитання, чи підтримує вона леґалізацію одностатевих шлюбів сказала: "А чому б і ні? Вони ж нікого не чіпають, живуть собі. Це ж любов. Хай собі люблять один одного".

Анастасії Приходько 30 років. Вона є переможницею 7-го сезону російського шоу "Фабрика зірок". Із піснею "Мамо" представляла Росію на пісенному конкурсі "Євробачення", що відбувся в Москві у 2009 році, де посіла 11-е місце. Після Революції Гідності і початку АТО стала волонтером, допомагала українським військовим. У 2017 році отримала звання "Заслужена артистка України".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти