650

Міськрада Івано-Франківська просить керівництво держави заборонити "пропаґанду гомосексуалізму" в Україні


Івано-Франківська міська рада одноголосно прийняла звернення до керівництва держави з вимогою законодавчо заборонити "пропаґанду гомосексуалізму" в країні та захистити традиційну сім'ю

Міськрада Івано-Франківська просить керівництво держави заборонити "пропаґанду гомосексуалізму" в Україні

Про це повідомляє місцеве видання KURS.

Проект звернення на початку сесії міськради запропонував представник християнського "Руху за життя". Міський голова Руслан Марцінків погодився внести його у порядок денний сесії. Пізніше, не зачитуючи й не ознайомлюючи депутатів зі змістом документа, Марцінків поставив його на голосування. Усі 29 присутніх в залі обранців проголосували "за".

Зокрема, звернення передбачає "заборону пропаґанди різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих "маршів рівності", "прайдів", "ґей-парадів", "фестивалів квіp-культури" тощо". Франківська міськрада просить керівництво держави ухвалити закон України "Про заборону пропаґанди гомосексуалізму".

Також міськрада просить владу у Києві не допустити ухвалення закону України "Про цивільне партнерство", що передбачено п. 6 статті 105 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

Повідомляється, що у Франківську не вперше спалахує гомофобна риторика.

26 березня 2016 року на віче під час "Маршу за життя та сімейні цінності" в Івано-Франківську міський голова Руслан Марцінків заявив, що ґей не може бути патріотом, патріотом може бути тільки християнин. Через рік в одному з інтерв'ю Руслан Марцінків запевнив, що не змінив думки і пояснив, чому не вважає ґеїв патріотами.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти