417

Відкритий футболіст-ґей Ліам Девіс долучився до кампанії рівності УЄФА


На сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вийшла стаття-інтерв'ю з "першим британським футболістом–відкритим ґеєм, який виступив на легендарному англійському стадіоні "Вемблі"

Відкритий футболіст-ґей Ліам Девіс долучився до кампанії рівності УЄФА

27-річний футболіст з англійського графства Лінкольншир Ліам Девіс , що грає у півзахисті за футбольний клуб Cleethorpes Town у регіональній Північній прем'єр-лізі, є відкритим ґеєм, і також є першим відкритим ґей-футболістом, який грав на уславленому англійському стадіоні “Вемблі”.

Девіс каже, що в нього не було причин шкодувати про свій камінаут, як у повсякденному житті, так і, особливо, в плані його кар'єри в футболі.

"Моя сексуальна орієнтація ніколи не спадає на думку, коли я граю у футбол", – говорить він – "Це просто футбол. М'яч, ворота, гра".

Ліам розповів, що він відкрився як ґей у 18 років. Спершу сім'ї, а потім – друзям: "Я просто відчував, що час був правильним. З точки зору, де я був і як я відчував, це був ідеальний час".

Девісу пощастило, адже на його зізнання найближчі люди відреагували адекватно, не відвернулися від нього. Також він не стикався з гомофобією у спортивному середовищі свого містечка.

У містечку Кліторпс, де живе та грає Девіс, проживає всього 40 тисяч людей. Футболіст стверджує, що жителі знають одне одного та вітаються з ним на вулиці.

Повідомляється, що футболіст у вільний від футболу час працює у власному ресторані разом зі своїм коханим.

Проте, Девіс мав негативний гомофобний досвід на футбольному полі. Його кривдника, на якого поскаржився клуб ЛҐБТ-футболіста, дискваліфікували на 5 матчів за публічні образи пов'язані з сексуальною орієнтацією.

УЄФА (головна футбольна асоціація Європи – ред.) наводить слова президента Александра Чеферіна, який сказав: "УЄФА відкидає всі форми дискримінації за сексуальною орієнтацією будь-якої людини. Ми не миримося з будь-якою гомофобною, расистською та сексистською поведінкою, і ми завжди будемо стояти за такі цінності, як різноманітність, ґендерна рівність та соціальна інтеграція".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти