412

Передвиборча програма Собчак: церковні шлюби є, то мають бути і громадянські ЛҐБТ-союзи


Телеведуча Ксенія Собчак, яка оголосила про намір балотуватися у президенти Росії, заявила про підтримку ЛҐБТ-союзів під час презентації своєї передвиборчої програми

Передвиборча програма Собчак: церковні шлюби є, то мають бути і громадянські ЛҐБТ-союзи

Про це повідомляє її офіційна сторінка “Собчак против всех.ру”.

“Якщо дозволені хресні ходи і багатомільйонні вуличні молитви, повинні бути дозволені мітинги опозиції, демонстрації атеїстів, карнавали і ґей-прайди. Якщо дозволені церковні шлюби, повинні бути дозволені і цивільні ЛҐБТ-союзи”, - заявила Собчак на з'їзді партії “Громадянська ініціатива”, яка висунула її кандидатом у президенти Росії.

Передвиборча програма Собчак також передбачає скасування “будь-яких дискримінаційних законів і нормативних актів, що обмежують права дитини і молодої людини на знання, таких як закон про ґей-пропаганду або заборона на сексуальну освіту в школах”.

Чергові вибори президента Росії пройдуть в березні 2018 року, виборча кампанія стартувала в грудні 2017 року. Собчак позиціонує себе як кандидата "проти всіх".

Гомосексуальність у Росії, де вплив консервативної православної церкви суттєво зріс за останні роки, була кримінальним злочином до 1993 року і вважалася психічним захворюванням до 1999 року.

У 2013 році у цій країні був прийнятий закон, який забороняє "ґей-пропаґанду" серед неповнолітніх. Цей закон був засуджений низкою міжнародних правозахисних організацій, які вважають, що він не захищає дітей він нібито "пропаґанди", а дискримінує ЛҐБТ в Росії.

У 2016 році Росія була визнана другою найменш дружньою до ЛҐБТ країною на європейському континенті за версію впливової мережі організацій ILGA-Europe.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти