1362

УКУ не продовжив контракт з Лещенком і Найємом через участь в ЛҐБТ-прайді – нардеп


Народний депутат України Сергій Лещенко стверджує, що Український католицький університет, в якому він свого часу давав майстер-класи у школі журналістики, не продовжив з ним та його колегою Мустафою Найємом контракт через участь народних обранців у Марші рівності у Києві

УКУ не продовжив контракт з Лещенком і Найємом через участь в ЛҐБТ-прайді – нардеп

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу “Прямий”.

Ведучий Євген Кисельов поцікавився, чи правда, що Сергій Лещенко викладає у школі журналістики Українського католицького університету у Львові.

"Після того, як ми стали депутатами, нас з Мустафою (Найємом, - ред.) покликали читати курс, і ми читали його два роки. Зараз контракт не продовжено. Через дивні причини – через те, що ми, скажімо, брали участь в ЛҐБТ-прайді. Це послужило причиною контракт зупинити. У якомусь сенсі я вважаю, що це не зовсім правильне рішення, але ми не робимо з цього якоїсь великої історії. Це, врешті-решт, право приватного університету – вирішувати. Але в цивілізованому світі, я думаю, це було б не дуже морально", - розповів Лещенко.

Він зауважив, що непродовження контракту пов'язане зі зміною бачення процесу навчання керівництвом університету, яке нібито змістило фокус зі “світської журналістики” на "церковну".

Національному ЛҐБТ-порталу наразі не вдалося отримати коментар від представників УКУ.

Сергій Лещенко відкрито бере участь у київських Маршах рівності з 2015 року. 

Зазначимо, що УКУ не вперше втрапляє у гомофобний скандал.

У березні 2015 року УКУ відхрестився від співпраці з радіоведучим зі Львова через його публічний камінаут, про який у соцмережі повідомила одна зі студенток навчального закладу, яку обурило те, що відкритий ґей викладає в католицькому університеті. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти