594

Журналіст Бутусов спричинив гомофобію, перебільшивши курйоз радника урядовця


Український журналіст Юрій Бутусов розповсюдив у Фейсбуці не зовсім достовірну інформацію про курйоз радника члена Кабміну у прямому ефірі “5 каналу”, таким чином спричинивши гомофобію

Журналіст Бутусов спричинив гомофобію, перебільшивши курйоз радника урядовця

“Радник включив скайп, тримає перед собою телефон і розповідає про реформи. І тут за його спиною відчиняються двері, і з якогось приміщення в номері виходить голий мужик, приводить себе в порядок і тупотить собі по номеру далі, так і не помітивши, що він потрапив у прямий ефір. Не побачив конфузу і сам бравий реформатор”, – написав Бутусов 28 грудня на сторінці у Фейсбук, не опублікувавши відео, на яке він посилається і не вказавши ім’я радника.

Згодом у розпорядженні Національного ЛГБТ-порталу України з’явилося відео ефіру, про який розповідав Бутусов. На ньому чітко видно, що Бутусов збрехав щодо “голий мужик приводить себе в порядок і тупотить собі по номеру далі”. Насправді, і радник урядовця і сам чоловік (який був у рушнику, а не голий - ред.), що потрапив в кадр, помітили цей конфуз і він був вичерпаний за долі секунд”.

Таким чином має місце маніпуляція журналіста Бутусова, мета та цілі якої незрозумілі. Через цей та ще один пост, який Бутусов присвятив цьому конфузу, він спричинив хвилю гомофобних і агресивних коментарів від своїх підписників.

Національний ЛГБТ-портал України вирішив не публікувати це відео та не оприлюднювати ім’я радника урядовця, так як це може бути використано проти нього.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти