839

“Квартал 95” розлютив соцмережі гомофобним номером, після чого вибачився за це


Студія “Квартал 95” розлютила користувачів українського сегменту Фейсбуку гумористичним номером з елементами гомофобії, але після критики вибачилася за це і видалила епізод новорічного шоу з усіх акаунтів

“Квартал 95” розлютив соцмережі гомофобним номером, після чого вибачився за це

"Друзі, номер новорічного "Вечірнього Кварталу" про Буратіно, без сумніву, не мав на меті образити когось, але ми визнаємо, що він міг здатися таким. Приносимо свої щирі вибачення тим, кого він скривдив. Номер буде видалений з усіх офіційних каналів Студії "Квартал 95" і вилучений із загального доступу", – йдеться у коментарі студії, яке вона залишила під постом ЛҐБТ-організації LIGA в Фейсбуці.

Раніше організація LIGA закликала до бойкоту програм “Кварталу 95”, що “випустила в ефір гомофобний і трансфобний скетч про Буратіно, який вирішив "змінити стать".

 “У країні, де подібні жарти призводять до насильства над ЛҐБТ, ми вважаємо подібну "творчість" неприпустимою”, - йдеться у повідомленні ЛҐБТ-організації LIGA.

Зазначимо, що ініціативна група активістів має намір 4-го січня вийти на акцію “За гумор без дискримінації” під стіни медіахолдингу “1+1”, який транслював шоу “Кварталу” 95”.

Активісти оголосили свої вимоги: публічне вибачення головного акторського складу “Студія Квартал 95” на чолі з Володимиром Зеленським, публічні пояснення керівництва телеканалу “1+1”, “яке пропустило даний контент у новорічний ефір” та публічне забов’язання телеканалу “1+1” “не допустити гомофобного, трансфобного, мізогінного, расистського, сексистського та будь-якого ксенофобного контенту, який знецінює гідність та честь громадян України і розпалює ворожнечу”.

Нагадаємо, що нещодавно хлопець з ізраїльського міста Хайфа зробив камінаут (зізнався у своїй гомосексуальній орієнтації) в ефірі шоу “Розсміши коміка” на українському телеканалі “1+1”. Тоді ведучі програми, зокрема Володимир Зеленський, поставилися до цього толерантно.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти