1677

“1+1” вибачається за гомофобний епізод новорічного випуску “Кварталу 95”


Телекомпанія “1+1” вибачається за гомофобний епізод гумористичного шоу студії “Квартал 95” та запевняє, що не мала “жодного наміру образити будь-кого”

“1+1” вибачається за гомофобний епізод новорічного випуску “Кварталу 95”

Про це йдеться у заяві каналу на сайті ТСН.

"1+1 медіа" переконана, що ми маємо жити у відкритому та толерантному суспільстві. Саме тому, ми не хочемо уникати теми сексуальних меншин, яка є частиною сучасного життя, і висвітлюємо її, зокрема, у випусках новин. Водночас, очевидно, що наразі в ЗМІ відсутні стандарти роботи з такою темою, особливо, коли мова заходить про гумор. Ми готові надати наші інформаційні майданчики для такої дискусії та запросити інші медіагрупи, впевнені, ця тема є важливою для українського медійного простору загалом”, -заявляє канал.

В “1+1” обіцяють, що телеканал, як і студія "Квартал 95", надалі “будуть більш ретельно зважати на вибір, характер та підходи у висвітленні тем, які зачіпають повагу та інтереси сексуальних меншин”.

“Впевнені, ситуація може та повинна стати поштовхом до конструктивного та відкритого діалогу”, - наголошує медіахолдинг.

Раніше студія “Квартал 95” розлютила користувачів українського сегменту Фейсбуку гумористичним номером з елементами гомофобії, але після критики вибачилася за це і видалила епізод новорічного шоу з усіх акаунтів.

Пізніше інціативна група активістів пікетувала офіс каналу на акції "За гумор без дискримінації".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти