521

Трансґендерна модель вперше прикрасила обкладинку німецького Playboy


21-річна німецька трансґендерна модель Джуліанна Фарфалля вперше в історії прикрасила обкладинку німецького журналу Playboy

Трансґендерна модель вперше прикрасила обкладинку німецького Playboy

Фарфалля, яка від народження була чоловіком та мала ім’я Паскаль Раддермахер, стала відома після свої участі в телешоу “Наступна топ-модель Німеччини”. Трансґендерна жінка сподівається, що її досвід надихне інших транссексуалів та трансґендерів.

Головний редактор німецького Playboy Флоріан Бойтін сказав, що Фарфалля "є прекрасним прикладом того, наскільки важлива боротьба за право на самовизначення".

Фарфалля, що народилася в південно-західному німецькому місті Фрайбург, казала, що з раннього дитинства відчувала, що живе в чужому тілі. Вона пройшла хірургічну зміну статі у віці 16 років.

На сторінці Instagram Фарфалля написала, що "надзвичайно пишається" журналом, який буде доступний в газетних кіосках у четвер.

Минулого року французька модель Інес Рау увійшла в історію, як перша трансґендерна жінка, представлена на розвороті журналу Playboy як Playmate of the Month (подружка місяця журналу Playboy).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти