1796

У Києві відбулася прем’єра вистави “Гей парад”


У київській Малій опері відбулася прем’єра вистави Дикого театру – “Гей парад” – “комедії про тарифи і стереотипи”

У Києві відбулася прем’єра вистави “Гей парад”

У центрі вистави – історія звичайної столичної сім’ї, яка живе у “хрущовці”.

“Все як у людей: мама-вчителька, батько “у пошуках роботи”, двоє дітей-дармоїдів, кум-гомофоб, на комуналку не вистачає… Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина має піти на ... кардинальні зміни у житті”, – йдеться в описі сюжету вистави на її фейсбук-сторінці.

Продюсер вистави Олексій Жмурко розповідав BIT.ua, що його вистава не є гомофобною. “Але вона і не відстоює права представників ЛҐБТ. Вона скоріше нейтральна, так як лише транслює проблему взаємовідносин між людьми”, - розповідав Жмурко.

Режисер вистави Олексій Доричевський стверджує, що у виставі “не стоїть питання орієнтації або любові між двома хлопчиками, адже на місці ґея могла опинитися будь-який “людина з ярликом” – наприклад, чорношкірий або інвалід”.

“Ми говоримо про ставлення до себе: кожен герой долає якийсь челендж, очищається якимось чином і починає любити себе. Однак це відбувається навіть не через ґея в їх квартирі, а через субсидії – тільки гроші можуть спонукати наших людей якось змінити себе…”, – стверджує Доричевський.

Відомий київський арт-експерт Євгеній Карась написав у Фейсбуці, що у виставі “шикарний сценарій і гра акторів, і... геніальна сценографія”.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти