3990

У Києві назвали дату проведення цьогорічного Маршу рівності


На 17 червня 2018 року заплановане проведення щорічного Маршу рівності у столиці України

У Києві назвали дату проведення цьогорічного Маршу рівності

Про це повідомляє оргкомітет “КиївПрайду2018”.

“Організаційний комітет “КиївПрайд2018” радий повідомити, що КиївПрайд2018 відбудеться з 8 по 17 червня 2018 року”, - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що “тема та вимоги “КиївПрайду” будуть оголошені оргкомітетом до 14 лютого 2018 року після консультацій із активістами та активістками, партнерськими організаціями та ініціативами та усіма, хто не байдужі до “КиївПрайду”.

Також оргкомітет запрошує представниць і представників ЛҐБТ+спільноти; ЛҐБТ+організацій, союзників та експерток з усіх секторів долучитися до визначення теми та формулювання вимог КиївПрайду2018. Детальна інформація вказана на їхній сторінці за посиланням.

Перший Марш рівності в історії України планували провести у 2012 році, але його скасували через гомофобний напад на ЛҐБТ-активістів. Наступного року ходу, яка все ж відбулася, посилено охороняли. Вже наступного року захід був скасований з міркувань безпеки. На Марш-2015, який відбувася на Оболонській набережній, був скоєний гомофобний напад. Марші 2016 і 2017 років відбулися у центрі Києва майже без провокацій за безпрецедентної охорони з боку силовиків.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти