332

У Кривому Розі скоєно напад на ЛҐБТ-активістів – «Гей-альянс Україна»


Всеукраїнська громадська організація «Гей-альянс Україна» повідомляє, що ввечері 21 січня було скоєно напад на представників Дніпропетровського осередку організації у Кривому Розі

У Кривому Розі скоєно напад на ЛҐБТ-активістів – «Гей-альянс Україна»

«Вчора близько дев’ятої вечора п’ятеро чоловіків в масках, вигукуючи «Зіґ хайль!» і «Смерть підорам!», атакували чотирьох активістів громадської організації “Гей-альянс Україна”, коли ті поверталися додому з ком’юніті-центру для ЛГБТ Queer Home Кривбас. Застосувавши сльозогінний газ, зловмисники побили активістів. Двоє з них внаслідок нападу зазнали пошкоджень легкого і середнього ступеню важкості, постраждалих доправила до лікарні бригада швидкої», – йдеться у повідомленні.

В організації уточнили, що постраждалі Вадим та Борис є активними захисниками прав людини для ЛҐБТ в Кривому Розі і неодноразово публічно висловлювали свою позицію за рівність в дотриманні прав людини для всіх громадян незалежно від їх сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

«Усі постраждалі написали заяви в поліцію за фактом нападу. Ми звертаємося до правоохоронних органів з вимогою знайти і покарати винних у злочині», – додали в організації.

В організації нагадали, що влітку 2015 року в Кривому Розі було скоєно напад на ком’юніті-центр для ЛҐБТ Queer Home Кривбас. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти