1324

В Росії ґеям вдалося зареєструвати шлюб, після чого його швидко анулювали


Двоє росіян-ґеїв Павло Стоцко і Євген Войцеховський розповіли російським ЗМІ, що в Москві підтвердили їх шлюб, укладений 4 січня в Данії, після чого хлопців звинуватили у підробці документів

В Росії ґеям вдалося зареєструвати шлюб, після чого його швидко анулювали

За словами чоловіків, пише “Медуза”, необхідні відмітки в паспортах про укладення шлюбу їм поставили в багатофункціональному центрі держпослуг (російською – МФЦ).

Після цього в МФЦ поспішили оголосити, що ЗМІ опублікували нібито неправдиву інформацію, а сам центр тут “ні при чому”. В МФЦ уточнили, що визнанням шлюбів, укладених за кордоном, займаються фахівці МВС Росії. І хоч вони іноді і розташовуються в МФЦ, співробітниками цих центрів їх називати не можна.

Повідомляється, що чоловіки скористалися шпаринкою у російському законодавстві, відповідно до якого оформлений за кордоном шлюб має бути визнаний у Росії. І перешкодами, як виявилось, для цього не може бути стать кожного з пари.

Згодом у МВС Росії повідомили, що звільнять співробітників, які поставили штамп про визнання одностатевого шлюбу. Також будуть анульовані паспорти ґей-пари.

Поліція Москви порушила проти Стоцко і Войцеховського адміністративні справи про псування паспортів (стаття 19.16 КпАП Росії). Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот рублів.

Повідомляється, що хлопці мають намір продовжувати боротьбу за скасування рішення про анулювання їхнього шлюбу у Росії.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти