891

“Головне, що не ґей”. Полякова невдало пожартувала про орієнтацію Винника (ВІДЕО)


“Найкрасивіша жінка України” за версією читачів глянцевого журналу світського життя Viva! Ольга Полякова невдало пожартувала про сексуальну орінтацію “найкрасивішого чоловіка” за версією того ж журналу Олега Винника

“Головне, що не ґей”. Полякова невдало пожартувала про орієнтацію Винника (ВІДЕО)

Скандал почався після того, як журналістку "1+1" Валентину Мудрик, яка задавала запитання про особисте життя Винника і не отримала від нього відповіді, попросили не питати про його сім'ю, а потім взагалі закликали покинути прес-конференцію.

В ситуацію втрутився журналіст "1+1" Дмитро Фурдак, який попросив Винника все ж дати відповідь на запитання. Але співак продовжував мовчати, після чого незручну паузу вирішила заповнити Оля Полякова.

“Ну вже розкажи, йолкі-палкі. Можна я про тебе розкажу? Я хороше розкажу”, - звернулася Полякова до Винника, а потім перейшла на російську мову та звернулася до залу.

“Слушайте, я вам вот что скажу: главное, что он (Винник) не гей! Хотя я против геев, лично, ничего не имею. Но он не гей и девочки могут мечтать дальше”, - заявила Полякова на відео, яке в YouTube розповсюдив informator.ua.

Це відео обурило відому травесті-діву Монро.

Вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці: “Все, що потрібно знати про шоу-бізнес в нашій країні! "Головне, що він не ґей" - це реально гідність для чоловіка! Ви серйозно?! Однозначно це повинна бути наступна пісня або Ольги або Олега”.

Зазначимо, що наприкінці минулого року Олег Винник під час інтерв'ю "112 Україна" заявив, що він "не ґей".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти