686

Віце-президент США висловився на підтримку ґей-спортсмена


Віце-президент Сполучених Штатів Америки, колишній губернатор Індіани Майк Пенс підтримав американського фігуриста, відкритого ґея Адама Ріппона, який раніше критично висловився щодо гомофобних заяв, які приписують Пенсу

Віце-президент США висловився на підтримку ґей-спортсмена

Про це стало відомо з Твіттера віце-президента США.

«Адаме Ріппон, я хочу, щоб ви знали, що ми за вас! Не дозволяйте фальшивим новинам відволікати вас. Я пишаюся вами і всіма нашими великими спортсменами, і моя єдина надія на вас і всіх зі збірної США, що ви привезете додому золото», – написав Пенс в Твіттері.

Минулого місяця під час інтерв’ю USA Today Ріппон розкритикував Пенса, який очолив американську делегацію на Зимових Олімпійських іграх 2018 року. Віце-президенту США не можуть пробачити те, що він свого часу нібито підтримував так звану «конверсійну терапію» (покликану «змінити» сексуальну орієнтацію), яку не визнає офіційна медицина.

В період виборчої кампанії 2016 року речник Пенса заявив, що колишній губернатор Індіани не підтримує «конверсійну терапію».

Майк Пенс став віце-президентом після обрання главою держави Дональда Трампа. Пенс офіційно є головою американської збірної на Олімпіаді 2018 року, яка розпочалася сьогодні, 9 лютого у Південній Кореї.

Раніше стало відомо, що американський фігурист Адам Ріппон та фрістайліст Ґас Кенуорті стали першими відкритими ґеями, які представлять США на Зимових Олімпійських іграх.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти