750

Начальник патрульної поліції Києва взяв участь в обговоренні вистави “Гей-парад”


Начальник Управління патрульної поліції у місті Києві Юрій Зозуля 24 лютого взяв участь в обговоренні вистави Дикого театру “Гей-парад”

Начальник патрульної поліції Києва взяв участь в обговоренні вистави “Гей-парад”

Про це повідомляє кореспондент Національного ЛҐБТ-порталу України.

Під час обговорення театральної вистави, Зозуля заявив, що йому імпонує назва цієї вистави.

“Мені імпонувала ідея з назвою (вистави – ред.) “Гей-парад”, тому що останнім часом, останні пару років в суспільстві дуже багато прикольних слів іншомовного походження, які абсолютно незрозумілі нашим громадянам. Ми хочемо з людьми про це комунікувати, про це говорити. Про харасмент, про ЛҐБТ… Не пояснюючи їм як це розшифровується. Ще про якусь срань. Вони слухають про буллінґ, наприклад. Що таке буллінґ? Скажи йому, що це просто когось “пи**ять в школі”! І вони це зрозуміють і в них буде значно краща реакція. Вони значно більше про це почнуть думати. І тому ідея назвати виставу “Гей-парадом”, а не чимось розумним, вона класна була. Але потім чувак, який повівся на цю класну назву, що типу “піду поржу з ґей-парада”, він не замислився над тим, над чим він ржав. А він ще більше укріпився в своїх баченнях (гомофобних – ред.)”, – вважає Зозуля.

Він зауважив, що в нього особисто не має ніякої ненависті, нелюбові до ЛҐБТ.

“Мені, безумовно, не хотілося, щоб мій син був ґеєм. Мені хотілося б мати онуків народжених по моїй крові і все таке, але я абсолютно не проти, що люди любили одне одного. Можуть усиновлювати собі дітей, якісь сурогатні матері. Це вибір і право кожного”, – сказав Зозуля.

Зазначимо, що в січні Дикий театр представив свою нову виставу "Гей-парад".

24-го лютого після чергового показу вистави  відбулося її публічне обговорення за участю ЛҐБТ-активістів, громадськості та самого Дикого театру.

Детальніше про виставу "Гей-парад" читайте у матеріалі "Родина, родина – це вся Україна". Чим може вразити вистава "Гей-парад".

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти