1487

Сценарист “Кварталу 95”: “Раніше на гей-паради було байдуже, а тепер я швидше проти”


Сценарист “Кварталу 95”, телеведучий Валерій Жидков на своєму сольному концерті у Києві розкритикував проведення так званого “гей-параду” у Києві і назвав його учасників “загоном голуб’ят”

Сценарист “Кварталу 95”: “Раніше на гей-паради було байдуже, а тепер я швидше проти”

Про це пише видання “Вести”.

“Гей-парад – це коли 5000 тисяч поліцейських охороняли 2000 осіб – ймовірно серед них було багато високопоставлених чиновників. І навіщо потрібно було пройти саме по Хрещатику? Тому перекрили весь центр. Через що я довго не міг проїхати на машині на дачу. І якщо раніше я ніяк ставився до таких заходів, то тепер скоріше негативно”, – розповів під час свого виступу у Києві Жидков.

Він додав, що “не розуміє, чому геям треба проводити саме парад”.

“Чого не фестиваль, не карнавал. Кого вони перемогли? Був такий Священний загін Фів з 300 осіб (забийте в Вікіпедію). Це було 150 гомосексуальних пар. Але бійці вони були, що треба. Коли в 375 році до нашої ери на них напали 1000 спартанців, вони їх відлупцювали. І в Фівах з приводу цієї перемоги був влаштований перший і останній справжній гей-парад. А судячи з того, хто пройшовся по центру Києва – це не парад, а так ополчення, зібране на швидку руку. В совку були загони жовтенят, а це – загін голуб’ят", – цитує видання Жидкова.

Раніше студія “Квартал 95” розлютила користувачів українського сегменту Фейсбуку гумористичним номером з елементами гомофобії, але після критики вибачилася за це і видалила епізод новорічного шоу з усіх акаунтів.

Пізніше інціативна група активістів пікетувала офіс каналу на акції "За гумор без дискримінації".

Телекомпанія “1+1” вибачилася за гомофобний епізод гумористичного шоу студії “Квартал 95” та запевнила, що не мала “жодного наміру образити будь-кого”.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти