2482

Відомий український волонтер: «Я особисто зустрів 4 геїв на фронті. Впевнений, що їх було більше»


Відомий український волонтер Роман Донік заявляє, що претензії праворадикалів до ЛҐБТ-спільноти з тим, щоб останні «йшли на фронт» необґрунтовані, так як в АТО були і є українці, серед яких є представники ЛҐБТ-спільноти

Відомий український волонтер: «Я особисто зустрів 4 геїв на фронті. Впевнений, що їх було більше»

Про це він написав у Фейсбуці, коментуючи спробу представників «Національного корпусу» зірвати тренінг для психологів про ЛҐБТ, який проходив у Полтаві.

«В даному ролику («Нацкорпусу» – ред.) є фраза на 45 секунді. «Люди у нас на фронті воюють. Мужики на фронт ідуть», – кричить національний дружинник в тиловому місті Полтава. За час війни, я особисто зустрів 4 геїв на фронті. Три з них пішли добровольцями під час мобілізації, не чекаючи повісток. Четвертий не відкосив, а пішов в першу хвилю по порядку. Двоє з них поранені. Я не знав що вони геї. Потім дізнався. Через соціальні мережі, через знайомих. Там вони були просто мужики. Солдати. Я впевнений що їх було більше. Можливо, коли-небудь, після перемоги ми про це дізнаємося», – написав Донік.

Також Донік у своєму дописі заявив, що «не боїться геїв, бо впевнений, що – гетеросексуал».

Окрім цього волонтер додав декілька гомофобних речень про те, що він виступає проти так званої «пропаганди» ЛҐБТ.

31 березня у Полтаві представники політичної партії «Національний корпус», які називають себе «активістами», намагалися зірвати проведення тренінгу, який організувала спільнота батьків ЛҐБТ-дітей «Терго» за сприяння міжнародної правозахисної організації Freedom House.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти