346

Суд в Тринідаді і Тобаго визнав заборону ґей-сексу неконституційною


Суд Тринідаду і Тобаго – острівної держави в південній частині Карибського моря – визнав неконституційним закон, що забороняє гомосексуальний секс

Суд в Тринідаді і Тобаго визнав заборону ґей-сексу неконституційною

Як повідомляє Reuters, ґей-секс за згодою між чоловіками у Тринідаді та Тобаго може скоро бути декриміналізованим після судового рішення, яке також може спричинити подібні вердикти в інших країнах Карибського басейну.

У своєму рішенні у четвер суддя повідомив, що пункти місцевого закону про сексуальні правопорушення, які забороняють "мужолозтво" та "серйозну непристойність" між двома чоловіками є неконституційними.

Таке ж саме рішення було прийняте в Белізі у 2016 році.

Правозахисники вважають, що успіх захисників прав ЛҐБТ у Белізі і Тринідаді та Тобаго спричинить позитивні зрушення і в інших країнах цього регіону.

Повідомляється, що фінальний вирок суду Тринідаду і Тобаго щодо майбутнього вказаних гомофобних норм очікується у липні цього року.

Даний судовий процес розпочав у 2017 році Джейсон Джонсон – активіст за права лесбійок, ґеїв, бісексуалів та трансґендерів, що проживає у Великій Британії, але народився в Тринідаді та Тобаго.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти