856

Даніла Козловський: “Я проти гомофобії і за свободу сексуальної орієнтації”


Популярний російський актор Даніла Козловський заявив, що він проти гомофобії і будь-якої нетерпимості

Даніла Козловський: “Я проти гомофобії і за свободу сексуальної орієнтації”

Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Медуза”.

Козловський розповів, що негативно ставиться до ситуації, коли фільм, в якому головний герой – ґей, може не потрапити у російський прокат. На його думку, "фільми про геїв нікому нічого поганого не зроблять".

“Я проти агресії і гомофобії. Будь-яка агресія, ненависть або нетерпимість - це страшні, огидні явища, з якими треба боротися і боротися з усією пристрастю”, - сказав Козловський.

Козловський також заявив, що не є ґеєм і не вітає якусь надмірну активність з боку ґей-спільноти у Росії.

“Раніше досить часто спливала тема ґей-парадів: влаштовувати їх чи ні. З моєї точки зору, це ні до чого. Навіщо демонструвати свою орієнтацію? Не кажучи про те, що є люди, які абсолютно нормально ставляться до меншин, але при цьому не хочуть бачити відверту демонстрацію і мають на це право. І до людей, які так відчувають себе, в суспільстві не повинно бути ненависті і нетерпимості. Там же ж теж любов і почуття”, - сказав актор.

"Часто люди, які ратують за моральність нації і її чистоту, самі при цьому роблять аморальні вчинки, нав'язуючи агресію і злобу",  - вважає актор.

На запитання, чи вважає Козловський, що ситуація б у російському суспільстві змінилася б, якби відомі люди почали публічно заявляти про свою сексуальну орієнтацію, актор сказав: "Це дуже складне питання. Міркувати про це, сидячи на дивані, легко. Навіть коли ми висловлюємося на набагато менш болючі або небезпечні теми, то іноді стикаємося з дуже неприємною реакцією. Твої слова можуть вирвати з контексту і сформулювати неправдиву позицію. Знаєте, я, чесно, не уявляю, що може чекати представника нетрадиційної орієнтації, який вирішить заявити про це публічно".

Даніла Козловський – популярний російський актор, зірка фільмів "Духless", "Вікінги", "Тренер", "Легенда №17", "Матільда", "Довлатов".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти