340

Борис Джонсон пообіцяв ґей-спортсмену боротися за права ЛҐБТ у світі


Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон пообіцяв підняти питання скасування гомофобних законів у країнах, які входять до Співдружності націй

Борис Джонсон пообіцяв ґей-спортсмену боротися за права ЛҐБТ у світі

Як пише BBC, таким чином міністр відреагував на заяву відомо британського спортсмена і відкритого ґея Тома Дейлі, який закликав країни Співдружності націй “змінити свої закони” щодо прав ЛҐБТ. Він це зробив під час спортивних Ігор Співдружності, де він здобув свою четверту золоту медаль.

Відомо, що гомосексуальність є незаконною у 70% країн, які входять до Співдружності націй.

"Ми заохочуємо визнання ЛҐБТ у всьому світі, і Велика Британія лідирує у цьому", - сказав Джонсон у відповідь на заяву Дейлі.

"Велика Британія проводить кампанії відповідно до своїх цінностей по всьому світу в країнах Співдружності - і на всіх форумах ми захищаємо права ЛҐБТ, і ми майоримо прапором у всіх наших посольствах", - сказав Джонсон.

Він додав що не буде казати, що зможе змінити ставлення цих країн до ЛҐБТ миттєво, проте він підніме це питання.

"Якщо ви дозволите людям жити своїм життям, яке вони вибирають, і виражати свою любов так, як вони хочуть, то ви побачите, що в результаті досягнете набагато більших економічних успіхів", - сказав Джонсон та додав, що раніше вже мав розмову з одним з лідерів країн Співдружності на цю тему.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти