1113

Переможниця Євробачення-2018 ізраїльтянка Нетта відмовилася їхати в Росію


Співачка вирішила взяти участь в гей-параді у себе на батьківщині і дорікнула росіянам гомофобією

Переможниця Євробачення-2018 ізраїльтянка Нетта відмовилася їхати в Росію

Переможниця Євробачення-2018, ізраїльська співачка Нетта Барзілай відхилила запрошення виступити в Росії. Про це повідомляє телеграм-канал Super.

Повідомляється, що Нетту покликали виступити 8 червня на премії "Трансформація", яку проводить телеканал "Муз-ТВ". У відповідь менеджмент співачки заявив, що цього дня вона буде зайнята – Нетта планує взяти участь в гей-марші Тель-Авівом, що для неї набагато важливіше. Крім того, артистка висловила занепокоєння тим, що в Росії подібні заходи забороняються.

За словами Нетти, її конкурсна пісня Toy ("Іграшка") була написана під враженням від інтернет-флешмобу Me Too, в якому жінки і рідше чоловіки розповідали історії сексуальних домагань на свою адресу. Текст пісні містить рядки: "Я не твоя іграшка, дурний хлопчисько" та "Чудо-жінко, не забувай, що ти божественна, а він ще пожалкує".

Також Нетта заявила про підтримку разнобразия:

«Спасибі, що вибрали різноманіття!» - сказала Нетта зі сцени з трофеєм в руках. Крім прославлення бодіпозитиву, ізраїльтянка неодноразово виступала на підтримку різних спільнот, в тому числі і представників ЛГБТ.

«Люди, які весь цей час дбали про мене, частина ЛГБТ-спільноти. Без них я ніхто. Побачимося на Прайді в Тель-Авіві в наступному році», - розповіла Нетта.

Нагадаємо, Нетта виграла фінальне шоу Євробачення-2018, яке відбулося 12 травня в португальському Лісабоні. Співачка отримала 212 балів від професійних журі країн-учасниць і 317 – за результатами голосування телеглядачів. Завдяки її перемозі наступного року конкурс пройде в Єрусалимі.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти