467

Країни-союзники України закликали її бути толератною до ЛГБТ


ЄС і посли 16 країн закликали Україну бути толерантною до ЛГБТ-спільноти

Країни-союзники України закликали її бути толератною до ЛГБТ

З нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії, який відзначають 17 травня, глава Представництва Європейського Союзу в Україні та посли Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великобританії і США закликали Україну підтримувати рівність, гідність і верховенство права та забезпечити права ЛГБТ-спільноти.

Про це йдеться у спільній заяві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Україна досягла помітного прогресу у визнанні та захисті прав людини, але цю роботу ще не завершено. Ми закликаємо Україну, спираючись на ці успіхи, й надалі підтримувати рівність, гідність і верховенство права для всіх... Міжнародна спільнота, як і раніше, прихильна безпеці лесбіянок, геїв, бісексуальних, транссексуальних та інтерсекс-українців і українок, їхніх друзів, рідних і всіх прихильників толерантності та рівності в Україні», — йдеться у спільній заяві.

Дипломати наголосили, що цінності толерантності та поваги до різноманітності є базовими для демократичних суспільств.

«Ми ще раз підтверджуємо нашу підтримку реалізації національної стратегії з прав людини та відповідного плану дій, зокрема — подальших кроків у сфері боротьби з дискримінацією для ЛГБТІ-громадян і боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті за ознакою сексуальної орієнтації», — зазначили дипломати.

Посли нагадали, що на 17 червня 2018 року у Києві запланований Марш рівності.

«Ми спільно закликаємо поліцію і державних службовців у всій Україні підтримувати та захищати права ЛГБТІ-людей і їхніх прибічників на проведення цих заходів. Ми також просимо всіх українців поважати право своїх співгромадян на мирні зібрання», — додали вони.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти