577

Відкритий ґей має намір балотуватися у мери Москви


Російський журналіст, відритий ґей Антон Красовський заявив про намір балотуватися у мери російської столиці – Москви. Про це він повідомив в ефірі радіо “Ехо Москви”

Відкритий ґей має намір балотуватися у мери Москви

Після цього на заяву Красовського відреагувала його колишня соратниця Ксенія Собчак, з якою він нібито розсварився під час передвиборчої кампанії у Росії.

Собчак написала у Твіттері: “Сьогоднішній день наочно продемонстрував всім нам різницю – Гей і Підорас – це не одне і те саме! :) Багато що тепер встало на свої місця :(“. Згодом вона видалила це повідомлення та написала: “Стерла твіт. Чоловік сказав, що це банально і неестетично. Подумаю і перефразую. Або хрін з ним. Все ж зрозуміло”.

Антон Красовський є директором фонду «СПИД.Центр». Раніше він був довіреною особою Ксенії Собчак на виборах президента, а в 2012 році керував штабом кандидата в президенти Михайла Прохорова.

Наступні вибори мера Москви відбудуться 9 вересня 2018 року. Сергій Собянін поки офіційно не оголошував про намір прийняти в них участь. З опозиційних кандидатів про плани балотуватися заявляли Дмитро Гудков і Ілля Яшин. Також свою кандидатуру запропонував Ілля Варламов, але потім передумав, заявивши, що вирішив не використовувати вибори “для самопіару”.

Під час Євромайдану Антон Красовський давав ексклюзивне інтерв'ю Національному ЛГБТ-порталу України.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти