323

Елтон Джон приїде до Києва на акцію з боротьби зі СНІДом


Відомий виконавець і громадський діяч сер Елтон Джон відвідає Україну наприкінці цього місяця і в понеділок, 28 травня, відвідає благодійний «Кураж Базар» на арт-заводі «Платформа» в Києві.

Елтон Джон приїде до Києва на акцію з боротьби зі СНІДом

Сер Елтон Джон проведе зустріч з активістами боротьби зі СНІДом та поспілкується з ВІЛ-інфікованими, йдеться на офіційному сайті організатора заходу, Фонду Олени Пінчук.

Як зазначається, у рамках перебування Елтона Джона в Києві відбудеться інформаційна благодійна акція «День з Елтоном Джоном», метою якої є профілактика та залучення українців до боротьби зі СНІДом. Вартість вхідного квитка складе 100 грн, усі зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію проекту зі створення інформаційно освітнього центру для молоді в Києві.

Одна з радіостанцій з інтерактивної студії буде вести спеціальні репортажі. Музична програма ефіру буде повністю присвячена творчості Елтона Джона.

Увечері 27 травня на великому екрані головної сцени «Кураж Базару» транслюватимуть запис концерту, який співак дав на Майдані Незалежності в Києві в червні 2007 року, і на якому він звернувся до всіх українців із закликом «Зупинимо СНІД разом».

СНІД-фонд Елтона Джона (The Elton John AIDS Foundation) був заснований у 1993 році і є неурядовою організацією, яка впроваджує інноваційні навчальні програми з профілактики ВІЛ/СНІДу та підтримки ВІЛ-позитивних людей у 55 країнах світу. Фонд підтримує роботу своїх проектів, зокрема, через проведення спеціальних заходів, окремих маркетингових проектів, збір добровільних внесків приватних осіб, організацій та фондів.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти