2117

Одностатеві партнерства будуть вилучені з Національної стратегії з прав людини


Комітет Верховної ради з прав людини відповів на петицію про захист традиційних сімейних цінностей, яка набрала необхідні 25 тисяч голосів

Одностатеві партнерства будуть вилучені з Національної стратегії з прав людини

Автору петиції, пастору Церкви євангельських християн Віктору Танцюрі повідомили, що з Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини вже вилучено шостий підпункт 105 пункту, в якому йшлося про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар.

Також Комітет з прав людини запевнив Танцюру, що Мінюст працює над тим, щоб вилучити з Національної стратегії ще деякі пункти «у зв’язку з неможливістю або недоцільністю їх виконання».

Як можна пересвідчитися на сайті Міністерства юстиції, підпункт про цивільне партнерство одностатевих пар справді вилучено з вердиктом: «Виконання неможливе».

У звіті щодо реалізації Національної стратегії в сфері прав людини за І квартал 2018 року пояснюється, що до Мін’юсту надійшла велика кількість звернень різних організацій, зокрема таких, як «Любов проти гомосексуалізму», «Древо», «Місія милосердя й справедливості», «Об’єднання християн-військовослужбовців України» тощо.

Також вилучити цей підпункт прохала влада Запорізької, Тернопільської, Миколаївської, Рівненської областей, міст Кам’янець-Подільськ, Острог, Рівне, Фастів, Полтава та деякі інші місцеві ради.

Нагадаємо, підписанти петиції про захист традиційних сімейних цінностей вимагали заборонити «пропаганду і популяризацію різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей» і публікацій матеріалів на цю тему у ЗМІ.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти