785

У Києві 30 травня покажуть три ЛГБТ-фільми


30 травня в рамках кінофестивалю "Молодість" відбудеться показ трьох ЛГБТ-фільмів у програмі "Sunny Bunny"

У Києві 30 травня покажуть три ЛГБТ-фільми

Фільм ОБСКУРО БАРРОКО (о 14:15 в кінотеатрі "Київ", квитки https://m.vkino.ua/ru/show/6938-mkf47-sun-tmyana-perlina/kiev)

Мрійлива кінопоема про Луану Муніс (1961-2017), трансґендера з Бразилії. Дія розгортається у Ріо-де-Жанейро, із його політичними конфліктами, карнавалами та новітніми тілами, трансформації яких більше не визнають гендерних розмежувань. Приз журі “Тедді” на Берлінале-2018

Фільм РЕТАБЛО (о 19:30 в кінотеатрі "Київ", квитки https://m.vkino.ua/ru/show/6918-mkf47-f-retablo/kiev)

14-річний Сеґундо Паукар навчається у батька – майстра традиційного народного мистецтва ретабло – детальних мальовничих зображень релігійних сцен і важливих подій повсякденного життя. Дорогою на сімейне свято Сеґундо випадково помічає, чим займається його батько, і це руйнує його світ. У традиційному консервативному суспільстві Сеґундо намагатиметься замовчати побачене.

Фільм КОНДИТЕР (о 21:15 в кінотеатрі "Київ", квитки https://m.vkino.ua/ru/show/6937-mkf47-sun-konditer/kiev)

Після смерті свого коханця Томас вирушає до Ізраїлю – батьківщини обожнюваного ним чоловіка. Попри упередження щодо німців, він стає головним кондитером у кафе вдови померлого Орана. Вона і не підозрює, що їх із чужинцем об’єднує невисловлена туга за тою самою людиною.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти