269

Проти насильства і одностатевих шлюбів: церкви вимагають створити орган для захисту дітей


Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімейних цінностей під гаслом «Щаслива сім'я - здорова Україна» пройде в Києві 2 червня

Проти насильства і одностатевих шлюбів: церкви вимагають створити орган для захисту дітей

Колона, очолювана лідерами церков і релігійних організацій, пройде від Софійської площі до будівлі парламенту, щоб звернути увагу на загрози традиційним сімейним цінностям і такі духовні проблеми в суспільстві, як сімейне насильство, аборти, сурогатне материнство, соціальне сирітство, одностатеві шлюби, а також закликати керівництво держави - створити окремий орган, який би відповідав за сімейну політику і розв'язував проблеми, що виникають у сучасних сім'ях.

«На жаль, вже в багатьох країнах стало традицією проведення гей-парадів», - говорить шейх, заступник Муфтія України Рустам Гафурі».

«Дозволено реєструвати одностатеві шлюби офіційно. Одностатевим же парам закон надає можливість усиновлювати дітей. Всі ці впровадження гендерних технологій відбуваються під прикриттям понять «толерантності» і нібито «терпимого ставлення», яке передбачає таке ставлення до самого явища збоченої сексуальності і терпимості до вчинення гріхів. У результаті така політика за декілька десятків років призвела до узаконення розпусти і аморальної поведінки».

«Перше, про що говорить Всеукраїнська Рада Церков і активісти сімейного руху - це пряма загроза самобутності українського народу і української нації, - заявляє представник УГКЦ протоієрей Олекса Петрів. - Це дії всупереч вимогам української Конституції, а саме - держава взяла на себе зобов'язання дбати про культуру, самобутню і національну традиції. Ось цієї турботи щодо сімейної політики явно занадто мало».  

Джерело.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти