676

Сьогодні у Києві покажуть п’ять ЛГБТ-фільмів


В рамках “Молодості” 3 червня покажуть п’ять ЛГБТ-фільмів

Сьогодні у Києві покажуть п’ять ЛГБТ-фільмів

Розклад показів:

Трансґей (17:00, кінотеатр “Київ”) 

Жіноче транс/тіло стає політичним засобом вираження у приватному та публічному просторі. Темношкіра трансґендерна співачка Лінн да Кебрада деконструює сприйняття альфа-самцями самих себе. Приз “Тедді” за найкращий документальний фільм Берлінале-2018

Марвін, або чудове виховання (19:15, кінотеатр “Київ”)

Марвін Біжу втік із маленького села. Він утік від родини, від батькової тиранії та материної відстороненості. Він утік від нетерпимості, нерозуміння і цькування, від яких потерпав через свою “інакшість”. Як не дивно, у нього знайшлися союзники.

добірка короткометражних фільмів Queerment Quebec (19:00, кінотеатр “Київ”)

Спадкоємиці (21:30, кінотеатр “Київ”)

Історія жінки із благополучної родини, яка успадкувала достатньо грошей для комфортного життя. Але у 60 років вона розуміє, що статків більше не лишилося. Нові обставини порушують рівновагу, у якій вона жила, змушуючи її змінити світ, який до цього часу здавався непорушним.

Перевиховання Кемерон Пост (21:00, кінотеатр “Сінема Сіті”, Оушен Плаза)

Кемерон Пост здається зразковою старшокласницею. Та після того, як випускного вечора її застали на задньому сидінні машини із іншою дівчиною, Кемерон відправляють до центру конверсійної терапії, де займаються підлітками, що “борються із потягом до своєї статі”. Там Кемерон уперше знаходить спільну мову з однолітками і місце серед таких самих вигнанців.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти