699

Макс Барських, Дана Павличко та інші одягнули футболки на підтримку ЛГБТ


Відомий поп-співак Макс Барських, режисер його кліпів Алан Бадоєв, видавець Дана Павличко та інші відомі особистості підтримали марш за права ЛГБТ, який 17 червня відбудеться у Києві

Макс Барських, Дана Павличко та інші одягнули футболки на підтримку ЛГБТ

Про це повідомляє ELLE.

"З 2012 року акції в підтримку ЛГБТ почали проводити і в Україні і 17 червня в центрі Києва пройде черговий KyivPride, який називають наймасштабнішим в історії нашої країни. Свою солідарність з організаторами маршу вирішили висловити і українські знаменитості: Алан Бадоєв, Таня Рубан, Макс Барських, Дана Павличко, Tayanna і інші лідери думок прийняли участь в зйомці українського модного бренду Omelya T-Dress. Герої проекту позують фотографу в знаковій для Omelya T-Dress футболці з написом «Relax». Слоган виконаний в райдужних кольорах, які символізують світове ЛГБТ-спільнота", – повідомляє видання.

Алан Бадоєв: "Навколо нас цілий світ! Кожен вибирає бачити його таким, яким хоче: для мене це Світ любові і свободи в усьому, я дуже поважаю і завжди відстоюю право кожного обирати свій шлях, своє життя, свою любов!
OnlyLove".

Макс Барських: "Життя варте того, щоб витратити його на любов, а не ненависть! Мої творчі друзі створили лімітовану колекцію футболок Relax, нагадуючи всім нам, що пора розслабитися і згадати, що базові почуття і потреби однаково відчуваються кожним з нас. Бути самим собою і не заважати іншим відчувати те ж саме... Думаю, саме ця якість зрілої людини здатна приносити в суспільство гармонію і любов. В те суспільство, до якого ми всі прагнемо: де є натхнена вільна молодь, де покоління наших батьків і матерів без страху дивиться в завтрашній день, а їх батьки оточені турботою і стабільністю. Дозвольте любові правити світом".

Дана Павличко: "Я хочу жити в світі, де немає ненависті і кожен вибирає кого любити. Я підтримую КиївПрайд бо це значно більше, ніж рівність шлюбу. Це можливість відсвяткувати те, що ми всі різні, але єдині у бажанні кохати і бути коханими".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти