523

Держміністр ФРН під час першого візиту до Києва пішов на Марш рівності


Державний міністр ФРН з питань Європи Міхаель Рот під час свого першого візиту до України пішов на Марш рівності, який відбувся у Києві 17 червня

Держміністр ФРН під час першого візиту до Києва пішов на Марш рівності

Про це на сторінці у Фейсбуці повідомила українська дипломатка, дружина посла України у Німеччині Світлана Мельник.

"Приїзду одного з найбільш впливових політиків правлячої Соціал-демократичної партії до Києва передувала тривала підготовча праця. Зокрема, щоб зацікавити Держміністра українською тематикою, ми торік з чоловіком спеціально відвідували Рота у його виборчому окрузі (чарівне містечко Бад Герсфельд у землі Гессен) під час електоральної кампанії до Бундестагу (до речі, він вже вшосте завоював мажорижарний мандат із рекордним результатом 41%)", – написала Мельник.

За її словами, німецький урядовець, наскільки можна судити із його реакції, був надзвичайно вражений атмосферою свободи, яка панувала у столиці, а також професійною роботою поліцейських.

"Іншими словами, це - любов з першого погляду з Україною, а значить - чудове підгрунтя і для завтрашніх політичних перемовин в уряді і парламенті",  – додала Мельник.

Дипломатка відзначила, що особливо приємно ще і те, що київський Марш рівності 2018 року став топ-новиною усіх без винятку німецьких ЗМІ, включаючи головну програму ТВ-новин на Першому каналі ARD - tagesschau (а це - понад 10 млн. глядачів щодня). 

Вона відзначила, що можна сміливо говорити про те, що у Федеральному уряді Німеччині з'явився ще один друг України.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти