554

"Люблю та підтримую свою дружину". Турчинов атакував захисників ЛГБТ


Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов звинуватив захисників ЛГБТ-спільноти у "заангажованості, агресивності та правовій обмеженості"

"Люблю та підтримую свою дружину". Турчинов атакував захисників ЛГБТ

Про це Турчинов написав на своїй сторінці у Фейсбуці, коментуючи звернення правозахисників з вимогою звільнити Ганну Турчинову, яка поширювала гомофобні заяви.

"Мене дивує коли ті, хто називають себе правозахисниками безапеляційно виступають проти свободи слова, проти права на власну позицію та думку, яка відмінна від їх упереджень. Ставлення моєї дружини Ганни Турчинової до сімейних цінностей та захисту від моральної деформації шкільної програми - прояв її християнської, громадянської та професійної позиції. Ця позиція повністю відповідає Закону Божому та Конституції України", – вважає державний чиновник.

На його  думку, "намагання захисників ЛГБТ спільноти навішувати на мою дружину ярлики, та вимоги звільнити її з роботи є свідченням їх заангажованості, агресивності та правової обмеженості"

"Люблю та підтримую свою дружину", – додав Турчинов.

Нагадаємо, що раніше правозахисники закликали звільнити декана Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ганну Турчинову через її заяви про шкільні підручники з антидискримінаційними правками.

Минулого тижня «Громадське телебачення» опублікувало інтерв’ю з Ганною Турчиновою, в якому вона, серед іншого, заявила, що дискримінації ЛГБТ та жінок в українському суспільстві не існує, а шкільні підручники з антидискримінаційними правками можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти