1848

Богомолець підтримала гомофобні заяви Турчинової


Народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець підтримала гомофобні висловлювання декана факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова Ганни Турчинової

Богомолець підтримала гомофобні заяви Турчинової

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Вважаю неприпустимим її цькування з боку окремих ліберальних правозахисників тільки за те, що вона не побоялася висловити свою повагу до родинних цінностей і виступити проти нав’язуваної нашому суспільству ґендерної ідеології та пропаганди одностатевих стосунків", – написала Богомолець.

Богомолець написала, що виступає "за традиційну сім’ю, де є тато і мама, за природний союз між чоловіком та жінкою, який дає життя і продовжує рід українців, а значить дозволяє будувати міцну і сильну країну".

"Якщо і ви за це — не соромтеся висловити слова вашої підтримки справжній і мудрій жінці за адресою [email protected]", – додала Богомолець.

Нагадаємо, що раніше правозахисники закликали звільнити декана Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ганну Турчинову через її заяви про шкільні підручники з антидискримінаційними правками.

Минулого тижня «Громадське телебачення» опублікувало інтерв’ю з Ганною Турчиновою, в якому вона, серед іншого, заявила, що дискримінації ЛГБТ та жінок в українському суспільстві не існує, а шкільні підручники з антидискримінаційними правками можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини.

Позицію Турчинової також підтримав її чоловік – секретар РНБО України Олександр Турчинов.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти