514

Синтія Ніксон взяла участь у гей-прайді в Нью-Йорку


У неділю, 24 червня, актриса із серіалу Секс у великому місті та кандидат на пост губернатора штату Нью-Йорк відвідала гей-прайд в місті Великого яблука.

Синтія Ніксон взяла участь у гей-прайді в Нью-Йорку

Прайд відбувся минулими вихідними відбулися в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Міннеаполісі та Сіетлі. Прайд у Нью-Йорку не залишила без уваги відома актриса Синтія Ніксон. Про це пише видання НВ.

Як громадський діяч і політик, Ніксон активно відстоює права ЛГБТ. До того ж, актриса сама відкрито говорить про свою гомосексуальність орієнтацію. На прайд Синтія Ніксон прийшла разом із дружиною Крістін Маріноні.

 

Happy #pride! #loveislove #nycpride

A post shared by Cynthia Nixon (@cynthiaenixon) on

За кілька днів до прайду Синтія Ніксон також відвідала конференцію Pride Place, метою якої є захист прав ЛГБТ і популяризація ідеї, що людина будь-якої сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності варта поваги, прийняття, толерантного ставлення і любові.

Під час свого виступу актриса торкнулася широкого кола питань і популярних тем, які хвилюють ЛГБТ-спільноту, включаючи заборону конверсійної терапії, рух #MeToo і роль жінок у політиці Нью-Йорка.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти