687

Фейсбук видалив гомофобний пост письменниці Любові Голоти через "мову ненависті"


Соціальна мережа Фейсбук видалила гомофобний пост української письменниці і радіоведучої Любові Голоти, підтвердивши, що він містив "мову ненависті" щодо представників ЛГБТ-спільноти

Фейсбук видалив гомофобний пост письменниці Любові Голоти через "мову ненависті"

Про це Голота написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зазначимо, що гомофобний пост Голоти підтримали колишні народні депутати України від партії "Свобода" Ірина Фаріон і Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, що у своєму пості Голота писала, що закриває авторську програму на радіо "Культура", бо "не лежить моє серце до "лайфхаків" про українську мову, лекторських бубонінь начебто про нашу історію, ранкової кави з, прости Господи, ЛГБТешниками,які переконані що, прогулявшись по Володимирській з півнячим пір'ям в гузні під охороною поліції,зазвучать як Чайковський чи писатимуть,як Оскар Уайльд".

Голота також висловила зауваження щодо ранкової програми, де "ЛГБТешники ще й Біблію на свою користь в ранковому прямому ефірі тлумачили на свій захист".

"Не воїнське побратимство, не хліборобство, не наука та традиційна культура, а "те,що зі споду" навіюється на людські мізки, вкидається в ефір, – як дріжджі в брудні парківські громадські вбиральні совкового зразка", – писала письменниця.

 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти