589

Анатолій Ульянов отримав притулок в США через погрози націоналістів і підтримку ЛГБТ


Журналіст, арт-критик Анатолій Ульянов, який в 2009 році виїхав з України через погрози націоналістів, після багатьох років очікування отримав політичний притулок в США

Анатолій Ульянов отримав притулок в США через погрози націоналістів і підтримку ЛГБТ

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“20-липня 2018 го року, через 7 років очікування в бюрократичному лімбі, імміграційний суд Нью-Йорка, нарешті, розглянув наше прохання про політичний притулок в США. Побачивши нашу доказову базу, державний прокурор відмовився оскаржувати нашу справу. Рішенням суду ми були визнані політичними біженцями на підставі наших антинаціоналістичних переконань, і підтримки ЛГБТ-спільноти”, - написав Ульянов.

Зазначимо, що Ульянов виїхав з України після серії нападів членів "Братства" Дмитра Корчинського. Перші два роки він жив у Болгарії, після чого переїхав у США, де в 2011 році попросив політичний притулок.

Анатолій Ульянов народився у 1984 році у Львові, навчався в Інституті журналістики КНУ. Був засновником арт-порталу PROZA.COM.UA (2004-10), закритого Комісією з питань моралі за "порнографію і богохульство". Є співкуратором забороненого в Росії за "пропаганду гомосексуалізму" медіалейблу "Луч". В 2008-2010 роках Ульянов був заступником головного редактора журналу "ШО".

У 2014 році він давав ексклюзивне інтерв'ю Національному ЛГБТ-порталу України.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти