767

"Грубих порушень не було". Більше 800 силовиків охороняли Марш рівності в Одесі


Більше 800 правоохоронців забезпечували безпеку Маршу рівності, який відбувся в Одесі 18 серпня

"Грубих порушень не було". Більше 800 силовиків охороняли Марш рівності в Одесі

Про це повідомляє Нацполіція Одеської області на своїй сторінці у Фейсбуці.

 На забезпечення публічного порядку та безпеки учасників акції було задіяно понад 800 правоохоронців, у тому числі бійці батальйону поліції особливого призначення, нацгвардійці, патрульна поліція та відділи і відділення поліції міста Одеси.

«Охорона публічної безпеки громадян і порядку проводилася за скандинавською системою, яка вже неодноразово показала себе максимально дієвою. Колону учасників заходу супроводжували в основному підрозділи превентивної комунікації, так звана поліції діалогу. У випадку радикальних дій по відношенню до учасників заходу резерви нацгвардійців та спецпризначенців готові були вступити до охорони вказаних осіб. Завдяки злагодженим діям поліції потреби у цьому не виникло: грубих порушень правопорядку не було», - зазначив начальник УПД ГУНП в Одеській області Іван Іщенко.

Він зазначив, що перед початком Маршу було затримано двох громадян, які скоїли "дрібне хуліганство", штовхнувши одного з учасників Маршу. Він уточнив, що "швидше за все" стосовно цих громадян буде складено адмінпротокол за статтею "дрібне хуліганство".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти