582

Ветеран війни на Донбасі: "ЛГБТ – це про свободу любові і щирість"


Ветеран війни на Донбасі Віктор Пилипенко, який служив у батальйоні "Донбас" з вересня 2014-го до літа 2016 року, вважає, що права ЛГБТ - це про свободу кохання і щирість

Ветеран війни на Донбасі: "ЛГБТ – це про свободу любові і щирість"

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".

"Зеленки я не боюся. Я знаю, що як на мене будуть нападати, можна покликати своїх.

Я зробив камінг-аут у себе на Фейсбук-сторінці. Мої друзі, в тому числі і з батальйону, відреагували нормально. Все ніби ок – хтось каже круто, хтось відмовчується, але це теж добре.

Після камінг-ауту в мене пішли страхи. Найстрашніше я пройшов – сприйняття близьких мені людей. А як будуть реагувати інші – мені все одно. Я пройшов війну, може, якимсь там героєм і не був, але й духом не падав, зброю з рук не випускав, воював чесно. Соромитися мені нема чого", - розповів Пилипенко.

Повну версію інтерв'ю читайте за посиланням.

Віктор Пилипенко є одним з учасників виставки фотографа Антона Шебетка (спільно з фондом Izolyatsiya та КиївПрайдом) "Ми були тут" у просторі креативної спільноти IZONE. Проект складається з відеоінсталяцій та серії фото представників ЛГБТ+, які брали участь в АТО, а нині в ООС.

У соціальній мережі Facebook з’явилася група, яка об’єднує ЛГБТ-військових та тих, хто не засуджує їхню сексуальну орієнтацію чи ґендерну ідентичність

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти