1463

В Україні прийняли ще один закон, який передбачає захист від дискримінації ЛГБ


Верховна Рада України 12 липня ухвалила закон "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти", який передбачає заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації

В Україні прийняли ще один закон, який передбачає захист від дискримінації ЛГБ

"Стаття 7. Заборона дискримінації. Будь-яка дискримінація осіб, зниклих безвісти, та їхніх родичів за ознакою раси, кольору шкіри, статі, віросповідання, політичних чи інших поглядів, національного чи соціального походження, належності до будь-якої соціальної групи, території походження чи зникнення, економічного чи соціального становища, сексуальної орієнтації, фізичних можливостей чи за іншими ознаками забороняється", - йдеться у тексті документу.

Ініціаторами даного закону є народні депутати Ірина Геращенко, Марія Іонова, Ірина Луценко, Ірина Фріз, Андрій Тетерук, Олексій Рябчин та Сергій Мельничук.

Повідомляється, що глава держави Петро Порошенко підписав цей закон.

В грудні 2017 року Верховна Рада проголосувала закон про запобігання та протидію домашньому насильству, виключивши з нього поняття “сексуальна орієнтація” і “ґендерна ідентичність”.

12 листопада 2015 року Верховна Рада передбачила заборону дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності у діючому Кодексі законів про працю.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти