517

Луцькі депутати прийняли гомофобне звернення


Депутати міської ради Луцька прийняли рішення звернутись до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо захисту інституції сім`ї в Україні

Луцькі депутати прийняли гомофобне звернення

У тексті звернення йдеться про те, що «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», що був прийнятий Урядом у 2015 році містить суперечливі положення.

Зокрема, мова йде про положення: - легалізація цивільних партнерств для одностатевих пар (пункт 105 підпункт 6);
- спрощення процедури зміни (корекції) статі (пункт 64);
- заборона дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, за якою виділяють трансгендерів та транссексуалів (пункт 105);
- право на публічну демонстрацію своїх поглядів та переконань предствниками ЛГБТ- спільноти (пункт 39 підпункт 5);
- право на всиновлення дітей трансгендерами, транссексуалами, трансвеститами та іншими особами з розладами статевої поведінки (пункт 105 підпункт 7).

На думку депутатів, вищезазначені положення Плану дій можуть загрожувати національній безпеці України, адже спотворять моральні цінності молодого покоління, будуть нівелювати інститут сім’ї, зменшать кількість нових подружжів, руйнуватимуть моральні засади українського суспільства, підриватимуть народжуваність, провокуватимуть загострення демографічної кризи в країні. Тож вони пропонують внести змін в прийнятий план дій.

Проект рішення був підтриманий депутатами. Поки депутати займаються популізмом, пропонуємо прочитати статтю ТОП-7 глобальних проблем, які чекають на Луцьк.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти