1053

Apple, Google, Facebook, Uber, Coca-Cola та інші компанії в США виступили проти трансфобної політики Трампа


Більше 50 інших компаній опублікували спільну відкритого листа, в якому виступили проти можливих трансфобних намірів президента Трампа змінити федеральне законодавство

Apple, Google, Facebook, Uber, Coca-Cola та інші компанії в США виступили проти трансфобної політики Трампа

У листі йдеться, що компанії «виступають проти будь-яких спроб на адміністративному і законодавчому рівнях по захисту для трансгендерних людей шляхом переінтерпретації існуючих законів і правил», а також «будь-якої політики чи регулювання», які порушують права на недоторканність приватного життя будь-кого, хто ідентифікує себе як трансгендер, інтерсексуал або взагалі не відносить себе до якогось стоті.

Серед інших представників технічної індустрії, які підписали лист - Adobe, Airbnb, IBM, Intel, LinkedIn, Lyft, Salesforce, TiVo, Twitter. Крім того, в списку є і такі великі компанії, як American Airlines, Nike, The C, а також ряд великих фінансових установ.

Вперше про можливе переосмисленні прав трансгендерів повідомило видання The New York Times. У жовтневої замітці йшлося, що адміністрація Трампа розглядає питання про те, щоб визначати гендер по біологічної статі при народженні. Це автоматично виключило б трансгендерних людей з офіційних документів і позбавило б їх захисту відповідно до Розділу IX (Федеральний закон про цивільні права в США), який забороняє дискримінацію за ознакою статі.

Багато з цих компаній раніше також виступали проти бажання адміністрації Трампа переглянути права трансгендерів. У 2017 році Apple, Facebook і Google піддали критиці керівництво президента за скасування правил, введених ще за Барака Обами, що дозволяли учням вибирати туалет в навчальних закладах відповідно до статі, з якою вони себе ідентифікують. У деяких штатах компанії навіть домоглися певного успіху.

Джерело: ITC.UA з посиланням на The Verge

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти