997

71% опитаних стали жертвами кібербулінгу: результати дослідження


Громадська організація “Точка опори ЮА” опублікувала дослідження “Свобода слова в інтернеті для активістів ВІЛ, ЛГБТ та гендерної рівності”.

71% опитаних стали жертвами кібербулінгу: результати дослідження

Громадська організація “Точка опори ЮА” опублікувала дослідження “Свобода слова в інтернеті для активістів ВІЛ, ЛГБТ та гендерної рівності”. Цільова аудиторія дослідження: активісти/-ки за гендерну рівність, ЛГБТ-активісти/-ки, ВІЛ-активісти/-ки.

Дослідження проводилося за методом онлайн-інтерв’ю тривалістю до 15 хвилин. Вибірка 194 інтерв’ю протягом періоду з 19 серпня до 1 вересня.

Згідно дослідження в загальному активіст найбільш активні у у соціальній мережі Facebook (79%) – активно коментують, роблять пости своєї діяльності тощо. Також найбільш «активними місцями позиціонування» активістів є коментарі до новин (51%) і Instagram (49%).

Активісти та активістки за гендерну рівність активніше використовують Twitter, також помітним є значуща присутність ЛГБТ і активістів за гендерну рівність на YouTube, тоді як цей медіа канал майже не використовують для своєї діяльності ВІЛ активісти\-ки.

Загалом 71% опитаних були жертвами кібербулінгу (від поодиноких випадків (49%), до постійного переживання цькування (4%). Це різко контрастує з відповідями респондентів про відчуття безпеки, коли 61% сказали, що відчувають себе безпечно. Це може свідчити про те, що кібербулінг зараз не сприймається як загроза безпеки в Інтернеті і активістам важко оцінити його наслідки Найчастіше жертвами кібербулінгу є чоловіки (74%), а серед активістів: ВІЛ (79%) і ЛГБТ (71%)

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти