805

Британський журналіст та експерт про те що чекає ЛГБТ у 2019 році


Джон Ллойд - редактор Financial Times і засновник FT Magazine, старший науковий співробітник Інституту Reuters при Оксфордському університеті написа блог про те , що станеться у 2019 році

Британський журналіст та експерт про те що чекає ЛГБТ у 2019 році

На його думку, дві найбільш населені країни світу, Китай та Індія, розгорнули цифрові системи моніторингу та класифікації громадян. Про це пише Новое время

Щодо ЛГБТ, він пише наступне: 

"Не беручи до уваги відвертих авторитарних правителів, існують обрані демократичним шляхом популісти – ось як у США, Італії, Польщі, Угорщини та інших місцях – які зазвичай приймають авторитарні практики щодо таких питань як міграція, сексуальні та етнічні меншини, неурядові громадські організації. Останнє оновлення – президентство Жаіра Болсонару в Бразилії. На перший же день при посаді він погрожував землям, наданим корінним народам, а також усунути ЛГБТ зі списку тих, хто підлягає захисту з боку Міністерства прав людини", - пише Джон Ллойд.

Він вказує на те що, "ні авторитарні режими, ні націонал-популісти не схильні використовувати нові можливості нагляду та здатність дисциплінувати населення з натиском на дотримування прав людини – принаймні прав тих, кого вони воліють маргіналізувати. Натомість ці сили, а особливо китайська система, схильні до використання лідерами, які воліють у радикальний спосіб скасовувати ліберальні свободи та традиції, ними успадковані".

Журналіст закликає виступати за ліберальні цінності та діяти у 2019 році: "2019-й не може стати роком більшого контролю – тільки роком відродження ліберального духу".

Photo by Peter Hershey on Unsplash

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти