1154

Єпіфаній розповів про допуск представників ЛГБТ до причастя


Предстоятель Православної церкви України Єпіфаній у своєму недавньому інтерв'ю BBC розповів про допуск представників ЛГБТ-спільноти до причастя.

Єпіфаній розповів про допуск представників ЛГБТ до причастя

На питання про те, чи допустять представників ЛГБТ-спільноти до причастя, Єпіфаній відповів в інтерв'ю BBC, що вони зможуть взяти участь у таїнствах, якщо покаються у своїх гріхах, якщо виправлять свої помилки". Також він підкреслив, що ПЦУ непохитна у цьому питанні, оскільки "церква чітко розрізняє, де є гріх. Ми не можемо гріх назвати добром".

Єпіфаній розповів: "Є людина, до якої ми ставимося з любов'ю. Але гріх, який ми повинні припиняти і говорити про нього відкрито. Є спосіб життя, який несумісний з християнськими поглядами. Тому позиція Православної церкви є зверненням Всеукраїнської ради Церков, і в цьому питанні ми непохитні. Тому що ми базуємося на засадах Священного Писання, де чітко говориться про те, що це є гріхом. І ми не можемо у Церкві назвати це добром. Тому люди повинні каятися у своїх гріхах, виправляти свої помилки. І якщо людина покається, якщо вона це визнає, то звичайно, вона може брати участь в таїнствах".

Photo by Sharon McCutcheon on Unsplash

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти