1527

Індекс гей-туризму: Україна на одному щаблі з Гондурасом, Вірменією та Грузією


Росія ж у рейтингу опинилася на 159 місці, Польща - на 83, Литва - на 57, Латвія - на 68, Білорусь - на 137.

Індекс гей-туризму: Україна на одному щаблі з Гондурасом, Вірменією та Грузією

 У рейтингу країн світу, сприятливих для гей-туризму, Україна опинилася на 95 позиції з 197 країн і регіонів. Рейтинг “Індекс гей-туризму” Spartacus Gay Travel Index) сформувала та опублікувала компанія Spartacus Travel.

Зазначається, що Gay Travel Index сформований опираючись на 14 критеріїв у трьох категоріях.

Перша категорія – цивільні права. В ній оцінюється, чи дозволено представникам секс-меншин вступати в шлюб, чи існують в країні антидискримінаційні закони і чи однаковий вік згоди у гетеросексуальних і гомосексуальних пар.

Друга категорія – тут реєструється будь-яка дискримінація. Для прикладу, сюди входять обмеження на поїздки для ВІЛ-інфікованих людей та заборона на проведення парадів чи інших демонстрацій.

Третя категорія – оцінюються загрози особам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією – переслідування. тюремне ув’язнення чи смертна кара.

Україна у сумі за всі категорії отримала 2 бали. У рейтингу вона знаходиться на одній позиції з Вірменією, Грузією, Гондурасом, Перу та Філіппінами.

“Україна – країна з великою гостинністю і доброзичливими, гостинними людьми. З терпінням і деякою обачністю, мандрівники-геї побачать Україну цікавим, унікальним і красивим місцем. Міста з найбільшою присутністю геїв – Київ (столиця), Львів, Одеса, Дніпро, Донецьк, Харків”, – пишуть в компанії про країну.

Росія ж у рейтингу опинилася на 159 місці, Польща – на 83-му, Литва – на 57-му, Латвія – на 68-му, Білорусь – на 137-му.

Лідерами у цьому рейтингу є Канада, Португалія та Швеція. США – на 47-й позиції.

До найбільш небезпечних країн для ЛГБТ-туристів у 2019 році потрапили Саудівська Аравія, Іран, Сомалі та Чеченська республіка.

Source: https://spartacus.gayguide.travel/blog/gay-travel-index-2019/

Photo by Adolfo Félix on Unsplash

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти