1460

Дорошенко: Порошенко занадто захопився духовної-релігійною тематикою


Український арт-критик Костянтин Дорошенко взяв участь в аторькій програмі Кисельова на телеканалі Прямий

Дорошенко: Порошенко занадто захопився духовної-релігійною тематикою

Український арт-критик, куратор сучасного мистецтва, медіаменеджер, радіоведучий розмовної радіостанції Радіо Вести (Україна). Один з п'яти найвпливовіших українських арт-кураторів і десяти провідних арт-критиків України, за версією журналу «Art Ukraine» взяв участь в авторській програмі Кисельова на телеканалі Прямий.

На питань Кисельова, що потрібно зробити Петру Порошенку для того, щоб скоротити розрив до нуля, Костянтин заявив, що Порошенко потрібно перебудуватися і звернеться до молоді. Він зазначив, що політологи Порошенко придумали для нього образ з ідеями і гаслами з дев'ятнадцятого століття.

"Створювати образ батька нації кінця дев'ятнадцятого - початку двадцятого століття дуже несучасно. Ми живемо в сучасному світі, в світі абсолютно інших технологій", - заявив Дорошенко. Він зазначив, що не всі українці хочуть ходити хрещеним ходом за Томос.

Костянтин Дорошенко, зазначив що Петро Порошенко дуже захопився духовної-релійною тематикою, а його демонстративна участь в дуже дивній подію за сімейні цінності, де показували фільм про те, що ворог України - гендер, а не РФ. Піднімалися теми про заборону сурогатного материнства, про богопротивність ЛГБТ і в усьому цьому раптом бере участь Президент європейської країни. Це дуже вибило молодь, яка бачила в Порошенко людини європейського вибору.

Арт-критик зазначив, що точно так, на форум привезли матір-героїню, яка народила дев'ятнадцять дітей і її демонстрували як зразок для української жінки в двадцять першому столітті, це викликало зворотну реакцію. Адже пропозиція народжувати по дев'ятнадцять дітей не викликає ніякого натхнення в української жінки. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти