1247

У нових Месниках вперше з'явився відкритий гей, але не в РФ


Персонаж не є супергероєм та з'являється в короткому епізоді на початку фільму

У нових Месниках вперше з'явився відкритий гей, але не в РФ

Режисери "Месники: Завершення" Ентоні та Джо Руссо вперше в історії кіновсесвіту Marvel ввели у фантастичний бойовик персонажа гомосексаульної орієнтації.  Про це повідомляє Deadline.

Роль виконав один з братів-режисерів – Джо Руссо.

Персонаж не є супергероєм. Він є одним з відвідувачів групи підтримки, яка допомагає впоратися з втратою близьких після зникнення половини населення Всесвіту у попередньому фільмі. Герой розповідає про своє перше побачення та втрату партнера. Сцена дуже коротка, Руссо навіть не фігурує в титрах, як актор. Однак цей момент э надзвичайно важливим для режисерів.

"Це було дуже важливо для нас. Ми зняли чотири фільми серії та хотіли мати персонажа-гея в одному з них. Також ми вирішили, що зіграти його має один з нас, аби показати, наскільки це для нас важливо", - пояснив Руссо.

У російській перекладі фільму "Месники: Фінал" приховали орієнтацію першого відкритого гея в кіновсесвіту Marvel. У дубляжі, в якому фільм йде в російських кінотеатрах, прибрали згадку одного з персонажів про побачення з чоловіком і змінили діалоги з натяком на їх близькість. Замість цього герой розповідає про просту зустрічі, пише TJournal. Дистриб'ютор фільму - компанія Disney відмовилася пояснити виданню зміни.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти