1910

У Сумах збирають підписи за відставку заступника мера


У Сумах за добу містяни зібрали понад дві третини необхідних для розгляду підписів під петицією за відставку заступника міського голови Максима Галицького через його образливий допис у Facebook на адресу ЛГБТ-спільноти

У Сумах збирають підписи за відставку заступника мера

Як передає кореспондент УНІАН, петиція «Галицького, який хоче повернути концтабори, – у відставку!», автором якої є сумська активістка Ольга Панфілова, була розміщена 24 червня на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Дорогі сумчани! Прошу вас підтримати цю петицію і усім разом вимагати від міського голови м. Суми Олександра Лисенка негайного звільнення з посади його заступника Максима Галицького», – йдеться у тексті петиції. Її авторка нагадала, що 22 червня Галицький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook оприлюднив чорно-біле фото ув’язнених у нацистському концтаборі із підписом: «ЛГБТ-прайд здорової людини. Вірю – не за горами час, коли т.зв. прайди виглядатимуть саме так».

«Галицький, якого ми, жителі міста Суми, найняли працювати в органі місцевого самоврядування, відкрито нехтує законом, правами людини і знущається з пам’яті жертв нацистського режиму», – наголошує Панфілова.

Вона вимагає від Сумського міського голови Олександра Лисенка негайно звільнити Галицького з посади його заступника, а перед звільненням – публічного вибачення одного з них перед громадою Сум та всіма українцями, які зазнали образи.

«Якщо Галицький продовжить працювати на своїй посаді, це буде показником того, що Олександр Лисенко підтримує його позицію… Дуже дякую усім, хто підтримає цю петицію, адже, якщо ми проковтнемо і це, то завтра Максим Галицький вже буде не мріяти про повернення концтаборів, а їх будувати. За свої слова потрібно нести відповідальність», – підкреслює Панфілова.

«Галицький, якого ми, жителі міста Суми, найняли працювати в органі місцевого самоврядування, відкрито нехтує законом, правами людини і знущається з пам’яті жертв нацистського режиму», – наголошує Панфілова. Вона вимагає від Сумського міського голови Олександра Лисенка негайно звільнити Галицького з посади його заступника, а перед звільненням – публічного вибачення одного з них перед громадою Сум та всіма українцями, які зазнали образи. «Якщо Галицький продовжить працювати на своїй посаді, це буде показником того, що Олександр Лисенко підтримує його позицію… Дуже дякую усім, хто підтримає цю петицію, адже, якщо ми проковтнемо і це, то завтра Максим Галицький вже буде не мріяти про повернення концтаборів, а їх будувати. За свої слова потрібно нести відповідальність», – підкреслює Панфілова.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти